خدمات نصب دوربین مداربسته

     


      برای اجرای مناسب پروژه و نصب دوربین مدار بسته خود، کافیست چند دقیقه وقت بگذارید و این مطلب را مطالعه کنید. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه نصب دوربین مدار بسته داشتید با ما تماس بگیرید.

چگونگی نصب دوربین مدار بسته برای خانه شما.

در نگاه اول ممکن است نصب دوربین مدار بسته به دلیل نگرانی از سوراخ کاری ها و مسیر های کابل کشی برای شما دلهره آور باشد اما با اندکی تفکر و استفاده از اطلاعات شما، توسط تیم فنی ما میتوان به راحتی نصب سیستم دوربین مدار بسته را آسان نمود .

کابل مینی کواکسیال نوع استاندارد و صنعتی کابل است که در نصب دوربین مدار بسته مورد استفاده قرار می گیرد.

این کابل که از یک مغز کواکسیال و دو رشته قرمز و مشکی جهت تغذیه دوربین تشکیل شده است باعث سهولت در نصب دوربین مدار بسته می شود.

نرم افزارهای زیادی جهت طراحی و نصب دوربین مدار بسته وجود دارد. برای مثال میتوان از نرم افزار IP Video System Design Tool استفاده نمود. در این نوع نرم افزار میتوان نقشه ساختمان مورد نظر را وارد نمود و سپس بهترین مکان را جهت نصب دوربین ها و نیز اطلاعات دیگر از جمله مشخصات لنز، زاویه دید و غیره را دریافت نمود.

مشخص کردن و ایجاد پوشش مناسب تصویر در مکانهای ورود خروج جهت نصب دوربین مدار بسته بسیار مهم میباشد که در طراحی و جا نمایی دوربین ها باید به آن توجه شود.

مکانهایی مانند سقف های کاذب، کناف ، آرکها و غیره مسیر بسیار مناسبی برای اجرای کابل کشی و نصب دوربین مدار بسته هستند.

قرار دادن دستگاه DVR در زمان نصب در مکانی که در دسترس دیگران نباشد بسیار مهم است.

به منظور جلوگیری از دستکاری و خرابکاری دستگاه DVR باید دقت شود نه تنها در مکانی امن محفوظ باشد بلکه تا جای ممکن در مرکزیت نسبت به دوربین های مداربسته قرار گیرد.

در نصب دوربین مدار بسته باید دقت شود که تمامی کابلهای مورد استفاده به صورت منظم و بدون خراشیدگی بین هرکدام از دوربین های مدار بسته و دستگاه DVR اجرا شوند.

پس از انجام عملیات کابل کشی به جهت ایجاد اتصال، مابین کابل و دوربین و دستگاه DVR باید از کانکتور BNC استفاده شود.

اکثر دوربین های مدار بسته به وسیله ولتاژ DC 12 ولت تغذیه می شوند مگر در مدلهای خاص که ممکن است نوع و میزان ولتاژ متفاوت باشد.

در نصب دوربین مدار بسته می توان برای هر دوربین از یک منبع تغذیه مجزا استفاده نمود و یا تمام دوربینها را به یک منبع تغذیه واحد متصل کرد.

     

تماس مستقیم

در صورت داشتن سوال یا نیاز به مشاوره تلفنی با شماره 77596614-021 تماس گرفته و از کارشناسان ما کمک بگیرید.